O NÁS

MIRABILE s.r.o. je česká stavební společnost zabývající se výstavbou nízkoenergetických a pasivních domů a modulárních dřevostaveb vysokého užitného standardu. Každý projektovaný dům je vytvářen s důrazem na exteriér i interiér. Našim cílem je ekologické a moderní bydlení pro všechny, kteří chtějí bydlet v domě se zahradou za dostupnou cenu.

Naše společnost se dále zabývá projektováním staveb, architektonickými studiemi, přestavbou domů a jejich rozšiřováním, interiérovým designem a navrhováním zahrad.  

IČO:      07456034 
DIČ:      CZ07456034 (plátce DPH)

Sídlo:    Čapkova 598/22, 289 22 Lysá nad Labem

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 301120.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • +420 776 583 708
  • Čapkova 598/22, Lysá nad Labem 28922
  • info@mirabile.cz
  • www.mirabile.cz

Proč stavět s námi

jenda

Rychlost výstavby

Výstavba našeho nejoblíbenějšího typového domu 2kk+ trvá 2-3 měsíce v provedení na klíč.
Projektování a inženýring (administrace procesu, zajištění vyjádření, razítek) trvá zpravidla 2-4 měsíce.

dva

Transparentní a závazná cena

Kompletní cenu dodávky domu znáte už od samého počátku jednání s námi. K řádnému nacenění potřebujeme znát: přesné vymezení stavebního pozemku, jeho svažitost, zvolený energetický standard (pasiv/nízkoenerg.)

three

Cenová dostupnost

Díky našim prověřeným technologiím, chytré výstavbě a promyšlené koncepci typových domů je pasivní bydlení nyní cenově dostupné téměř pro každého. Proto naše cena za m2 zastavěné plochy patří mezi nejnižší na trhu.

čtyři

Nízké provozní náklady

S pasivním domem ušetříte na nákladech za vytápění a to i díky solárním ziskům ze slunečního záření procházejícího okny orientovanými na jih a tepelnými zisky uvnitř budovy (např. provozem spotřebičů).

pět

Garance a jistoty

Peníze na výstavbu uvolňujete postupně. Celý proces je transparentní a další platba probíhá až v momentu, kdy jsou již vyplacené peníze proinvestovány. Celý proces výstavby je pravidelně fotodokumentován.

šest

Možnosti úprav/individuální projekt

Na Vaše přání zapracujeme změny v projektech našich typových domů nebo Vám postavíme dům zcela podle Vašich požadavků a představ. 

sedm

Zdravé bydlení

Vytápění infra panely je považováno za zdravé vytápění, ohřívá povrch předmětů v místnosti a sekundárně pak vzduch, který se proto nevíří. Rekuperace (vzduchotechnika) zase dodává dovnitř čerstvý vzduchu přes filtr.

osm

Převozitelnost

Naše domy a modulární dřevostavby umisťujeme především na betonové patky či zemní vruty – tím nedochází k trvalému spojení stavby se zemí, což pozemek nezatěžuje. Dům lze přemístit a pozemek využít jinak.

devet

Slušná smlouva

Naši právníci připravili férovou smlouvu, která nemá žádné skryté podmínky, je vyvážená a spravedlivá pro obě strany. Přijít můžete ale i se svojí smlouvou. Problém nemáme ani s advokátní úschovou.

deset

Kontrola stavu

Po 12 měsících, až dokončená stavba projde všemi ročními obdobími, přijedeme a případné praskliny v sádrokartonu (což je běžný jev) opravíme a celou stavbu kompletně prověříme.

 

TOP